Téma: Myšlenkový štít

7. dubna 2011 v 12:47 | Lukáš (zástupce UFNC) |  Zajímavosti
Studenti magie,

pokud máte zájem na své velikosti jako studenta magie tak byste se měli řídit podle následujících pokynů. Tento svět je zahlcený špatnými vlastnostmi, o tom není žádných pochyb. A vy jako studenti magie se musíte myšlenkově povznést nad všechny věci tohoto světa. Ten kdo chce úspěšně a chladně se naučit nejvyšší Vědu magii tak musí dodržovat následující:

1. Mírná arogance - všeobecná mírná arogance aplikovaná na všechny kteří záměrně vyvolávají problémy. Taková mírná arogance vypadá tak že student magie odpoví to co si myslí že druhý člověk chce slyšet s chladností a myslí si o tom své. To vše proto, neboť pravý student magie ví, že to co si myslí například materialista na celé věci nejvyšší Vědy magie nikdy nic nezmění (i kdyby měl jakýkoliv vliv světa)

2. Pravá Láska - nepřípustné a to pokud student magie zjistí že by ho takový nejvyšší Cit mohl nějak ovládat více než by chtěl a strhávat z cesty studenta magie (a podobně) - nejvyšší Cit pravé Lásky je rovněž nejvyšší síla která je postavena dokonce nad moc nejvyšší Vědy magie. Magie dokáže ovlivňovat lásku ale nedokáže lásku trvale zrušit nebo vytvořit. Takové věci nejsou v moci ani nejvyšší Vědy magie.

Student magie se nesmí nechávat významně ovládat emocemi, vášněmi. To je nepřípustné. Tento postup studia v rámci nejvyšší Vědy magie je sice tvrdý ale zaručuje největší pravděpodobnost úspěchu ve Vědě magie.
Pokud student magie skutečně chce studovat magii tak může někdy dojít k situaci kdy si bude muset vybrat mezi studiem magie a milovanou dívkou. Jakákoliv láska nikdy nesmí mít vliv na studium magie přičemž se zdůrazňuje že není zakázáno milovat ale ve Vědě magie se pro studium této Vědy nedoporučuje se nechávat významně ovlivňovat jakoukoliv láskou.

S pozdravem

Lukáš
zástupce UFNC
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.