Holky a kluci a jejich láska

1. dubna 2011 v 18:00 | Lukáš |  Zajímavosti
Milí čtenáři,

víte, já jako student magie jsem se již dávno vzdal jakýchkoliv myšlenek na lásku i na pravou Lásku. Ovšem nic mi nebrání prostě jen tak někdy přemýšlet nad holkama a klukama obecně. Tak jak se k sobě chovají nazvájem a co říkají ve svých vztazích lásky. Po pravdě nemám v oblibě takové to známé laškování, hašteření holky a kluka. Nemám taky rád takové to diskutování holek nebo kluků někde v šatnách ve smyslu (ten je takovej a ta je má takový, a podobně). Jsou to sice běžné řeči (já to vím a uznávám to) ale prostě je to takový (jak bych to řekl?) obehrané a až trapné (někdy). Další věcí to, že i když sám mám v sobě některé dívčí vlastnosti, tak přesto všechno nepochopím holčíčí styl komunikace či chápání (spíše bych řekl tak napůl že to chápu).

Holky (ženy) jsou zajímavá stvoření, některá z nich jsou i křehká stvoření která si zaslouží velkou dávku úcty. Člověk (jako takový) je samozřejmě celkově zajímavý tvor ale jediné dívky tomu dodávají zvláštní dimenzi (rozměr). Vyžadují (nepřímo) zvláštní pochopení a na straně druhé zvláštní porozumění nabízejí. Nepočítám holky které jsou uvnitř spíše muži (ty jsou značně jiné).

Na opačné straně mám kluky (muže) kteří jsou snad většinou opakem žen a mají v mnoha ohledech to štěstí že mají zjednodušené myšlení (v porovnání s dívčím stylem přemýšlení, předpokládání a někdy až zbytečným konstruováním dalších věcí). Ovšem tak to je v přírodě zařízené a je to o to víc zajímavější. Obě pohlaví se musejí do jisté míry zkoumat. Pojďme ale dále.

Holky a kluci o sobě mnohdy mluví velice obehraným způsobem až je to trapné. Ve smyslu "no jo no, to zas ženský" nebo "no to zase řekl jenom klasickej chlap" a dostáváme se tedy k jakémusi generalizování (zevšeobecňování). Každá holka není stejná stejně tak jako každý kluk (muž). Ovšem bohužel většinou platí že holky a kluci jsou v mnohých věcech tak moc podobní až lze říct že jsou v podstatě stejní (v určitých názorech, postojích a podobně). Dále pak.

Já osobně jsem jedině rád když nemám žádnou holku a neměl jsem protože v mé situaci vidím více toho lepšího (pro mě pochopitelně) než toho horšího. Jinými slovy jsem zvolil takzvané menší zlo. Vždyť i těch peněz mi zůstane více (že?) než kdybych měl ještě na starosti nějakou holku která stejně jenom čeká (snad ve většině případů) na to co jí ten kluk zaplatí, kam ji pozve a jiné podobné věci. To se podobá do jisté míry hracím automatům. Tam také mnozí vhazují hodně peněz a vůbec není jisté jestli se jim jejich snažení, energie a čas někdy vrátí. Samozřejmě že já jako student magie jsem v jiné situaci než většina kluků (nebo mužů) protože já mám jiné hodnoty, pro mnohé i vyšší cíle a na straně druhé takovou holku kterou bych našel tak akorát až za padesát roků (a to ještě možná - ještě bych si nebyl jistý jestli za dva roky mě nepošle tam kde slunce nesvítí, že?).

Takže dívky jsou skutečně zvláštní stvoření, mnohdy i složité a křehké lidské bytosti. A mnohdy také své křehkosti jenom využívají. To se potom zjišťuje jaká ona ve skutečnosti je (a podobně) a teď ona do toho dělá různé takzvané "citové výlevy" (a podobně). No a na to já nemám náladu, chuť ani čas. A věřte mi že jsem spokojený (ve svém jádru) s tím že nemám holku (mně to nevadí prostě). Zvolil jsem jinou radost a tedy takzvaně menší zlo. Holky dokáží být mnohdy velmi milé ale taky mnohdy jsou schopné zasadit pomyslnou dýku do zad (jak se lidově říká) a tedy dokážou být velké "svině". Několikaleté zjišťování a porovnávání jaké ty holky jsou a jestli ona by taky chtěla (a podobně) je pro mě zbytečné a to obzvláště když snad ve většině případů holky nehrají takzvaně fér hru. Mně nezajímá že jednou by se nějaká (možná) našla (nějaká ta pravá), na to já nemám čas a už vůbec ne chuť, abych čekal deset let než nějakou (po nesčetných útrapách) našel. Navíc bych si ani tak nemohl být jistý jestli by mě zase třeba po roce neopustila (ta nejistota je tam vždy pochopitelně).

To co tady píšu je spíše jen takové bezcitné (chladné) zamyšlení protože vidím jak se k sobě holky a kluci chovají mezi sebou (a tak jsem si na to vzpoměl). Rozhodně jsem rád že jsem sám (to v každém případě). Když vidím jak letí peníze za nějakou holku (protože to je jenom zvyk a podobně), tak teda skutečně jsem rád že žádnou holku nemám. Navíc jsou holky svině (mě nezajímá že kluci jsou taky svině protože já nejsem ostatní kluci takže není moudré generalizovat, zevšeobecňovat věci). Ostatní kluci (ti kteří nejsou studenti magie a podobně) tak ti samozřejmě se potřebují v životě takzvaně o něco opřít, a protože já mám o co se v životě myšlenkově opřít tak nepotřebuju nějakou holku pro milenecký a potom manželský vztah). Navíc po sexuální stránce bych už vůbec neviděl nějaký problém protože člověk se může psychicky a fyzicky uvolnit i jinak než s nějakou holkou v posteli (zvláště v dnešní době kdy se dá láska takzvaně i koupit ihned).

S pozdravem

Lukáš