Normální a divní

31. března 2011 v 12:38 | Lukáš |  Zajímavosti
Vážení,

po celém světě je rozprotřena kultura takzvaně materialistická která spíše neuznává jakékoliv duchovní myšlení (počínají magií konče náboženskými myšlenkami). Uznává především peníze a cokoliv co lze prokázat materialistickou vědou. Pokud žijí lidé alespoň v relativním souladu s touto kulturou, jsou nepřímo označováni jako takzvaně "normální", pakliže jsou více v nesouladu s touto "většinovou společností" a kulturou, tak jsou nepřímo nazváni jako lidé "divní" či "podivíni".
To samotné označení "divný" by nebylo až tak špatné od těch "normálních" lidí, ovšem jedná se o něco trošku jiného. Vysvětlím...

"Normální" lidé často hovoří o tom, aby ti "divní" (viz tady na Olympu) nevnucovali některé postoje či názory. Ovšem například tady na Olympu nikdo nikomu nic nevnucuje, každý je tu dobrovolně a na vlastní zodpovědnost a jen musí dodržovat pravidla na "cizím území". V opačném případě se může "otočit s botama" a odejít se dívat na jiné web-stránky.
Problém je tedy v něčem jiném...a to v tom, že ti "normální" chtějí těm "divným" doslova vnutit (byť i v dobré víře) jejich způsob života. S tím ovšem ti "divní" nesouhlasí, a proto vzniká nesoulad (pochopitelně - vnucování by se nelíbilo ani těm "normálním", že?).

Ti "divní" ovšem neporušují zákony (proto koneckonců chodí svobodně mezi lidmi) a tak pochopitelně je to věc pouze jednotlivých lidí, občanů mezi sebou (kteří chtějí je donutit aby byli podobní nebo stejní). A protože ti "divní" neporušují zákony, tak je lépe než jasné že to jsou ti "normální" kteří se nechtějí smířit s tím že i ten "divný" má svůj vlastní názor - je jedno jestli je ten názor divný, podivínský, ale je to svobodný názor a ten (dle slov těch "normálních" obecně o jakýchkoliv názorech) by se měl respektovat. Takže jak je možné že mezi sebou "normální" lidé se respektují ve svých názorech a když přijde někdo takzvně "divný" tak náhle je "záhadně" nějak povoleno že se u takových lidí nemusí respektovat cizí názory (byť jsou divné).

Podívejte se na to tak. Je to o počtu lidí kteří se mezi sebou zastanou jeden druhého a v poslední řadě samozřejmě o celkové síle a moci. Ti takzvaně "normální" jsou si vědomi toho že jich je víc, a proto si dovolují na ten menší počet a to těch "divných". Ty časy brzy skončí, to mi věřte a to jakmile nasbírám dost sil k tomu abych nová kultura mohla povstat - ne, není v zájmu nové kultury někoho ničit nebo mučit a podobně (to ne), ale lidé "normální" si musí uvědomit že i ti "divní" mají právo na svůj svobodný život...no a pokud ne tak pocítí podobnou bezmocnost jak to doposud pociťují mnozí po celém světě díky tomu že se je ti "normální" snaží začlenit do jejich zvyků a způsobů (které však ze zákona nejsou povinné - jen zákon určuje co člověk musí, na to nezapomínejte vy "normální").

Takže co se týká nové kultury...pokud nebudou ti "normální" vyvíjet takzvaně vynucovací tlak na ty "divné", potom nehrozí v budoucnu ani to nejmenší nepřátelství. Jestliže však ti "normální" budou i nadále vynucovat si to co zákon neukládá, tak pocítí vliv nové kultury. Nová kultura není o jednom člověku a dokud já dýchám tak dalších dvacet či třicet roků budu i nadále šířit tyto myšlenky mezi vámi (a nic mě ani nemůže zastavit nezastavit - logicky).

Vliv nové kultury - možnosti:

- projekt orcus warrior je relativně reálný (a to i v poměrně ne tak vzdálené době)
- duchovní síly jsou samozřejmostí
- nová kultura jako taková bude izolována na ostrově a odtamtud bude uplatňovat případný svůj vliv na materialistickou velkou kulturu (jestliže budou porušovat objektivně vzato zákony)
- "normální" lidé porušující zákony vůči těm "divným" budou nedobrovolně začleněni na ostrov kde budou podrobeni výslechu a následně převýchově (v rámci lidských možností tak aby si zvykli že vynucování v žádné formě není dobré

Jinými slovy jestliže ani v době ustanovení nové kultury nebudou ti takzvaně "normální" lidé respektovat ty "divné", budou donuceni k odchodu na ostrov nové kultury (proto aby se naučili tomu že vynucovat si ani ti "normální" lidé nebudou nic od těch "divných" - vyjimky se netolerují).

Zatím však bohužel ti "divní" lidé se musejí smířit s tím že jsou v početní nevýhodě a tak semtam si nějaký ten "normální" člověk do nich tazvaně "slovně rýpne" a někdy se je bude snažit do něčeho nutit (do něčeho co je oficiálně nepovolené), nicméně takoví lidé mají na výběr...mohou se takovému člověku vzepřít v rámci zákonných možností a říct že nebudou dělat to co zákon nenařizuje.

S pozdravem

Lukáš
 


Komentáře

1 ♥Limetka♥ | Web | 31. března 2011 v 12:46 | Reagovat

ahojky prosííím strašně moc prosí  hlásneš pro mě někde ? oplatím jakkoliv !!!! Udělám cokoliv jenom mi prosím. jSEM TAM JAKO ♥Limetka♥ :)))
Děkujíííí strašně mooc !!!

http://grafika-na-tvuj.blog.cz/1103/11-kolo-sonb

2 Lukáš | 31. března 2011 v 12:47 | Reagovat

[1]: Jo jasně, v pohodě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.