Co si myslím o zkáze roku 2012

24. března 2011 v 9:39 | Lukáš |  Zajímavosti
Milí čtenáři,

rok 2012 tu bude už brzy což znamená že by se lidé měli alespoň trochu zamyslet nad svým chováním a způsoby jak sami k sobě tak i k přírodě. A když ne tak už teď by měli vymýšlet způsob jak a kde se ukrýt před případnou dobou ledovou nebo skutečně velkým zemětřesením, neboť je lehkomyslné podceňovat takovou možnost přírodní zkázy. Je tedy lepší vždy mít něco takzvaně v záloze.

Po pravdě řečeno když jsem spatřil teoretické možnosti toho co všechno se může stát v době okolo roku 2012 tak jsem byl mírně znepokojen. Ne snad kvůli mě, ale protože takto jsem si to zrovna nepředstavoval.
Nechtěl jsem nikdy aby lidstvo bylo zničené, ale jen jsem chtělo jeho zlepšení a tedy změnu. Pokud by mělo nastat něco podobného co je ukázáno v některých filmech (což není zas tak nereálné) tak musím říct že tak drasticky jsem si to skutečně teda nepředstavoval. Chtěl jsem změnu v lidských chováních k sobě navzájem i k přírodě, ale ne jejich likvidaci nebo skoro likvidaci a zničení světa tak jak jej dodnes známe.

Je to skutečně drastická představa co všechno by se mohlo stát a to obzvláště jestliže vidím že se nikdo viditelně o nic nesnaží a mnozí řeknou že jim je to jedno. Zajímalo by mě jak by se tvářili kdyby k takové přírodní katastrofě skutečně někdy došlo a oni neměli nic připravené kde by se aspoň pokusili schovat (někde třeba v podzemním úkrytu, nebo v umělých podmořských plavidlech a podobně). Zkrátka a jednoduše nikdo o ničem nemluví, bere se to jako že stoprocentně o nic nejde. Nevadí mi že tomu ti lidé nevěří v tom určitém termínu (protože nemohou zaručit že za další rok se nestane jiná přírodní katastrofa), ale co mi vadí je to, že se nesnaží si ani vytvořit nějakou záchrannou možnost (ani se nesnaží o nic) a to znamená že kdyby teď došlo k nějaké přírodní katastrofě (nebo teda v tom roce 2012) tak oni nemají ani naději na svou záchranu protože se ani nesnažili vytvořit si něco jako záchranný modul (tedy nějaký úkryt nebo něco podobného). Takže to značí že si lidé jsou uvnitř jistí tím že nic nepřijde a to nikdy v dohledné době asi dalších sedmdesát roků (dávají to najevo tím že se o nic nesnaží - ovšem jak oni ví že za dvacet roků se nějaká velká přírodní kastrofa nestane (?) a to je ještě za jejich života, takže nechápu jejich naprostou ignoranci přírody).

Pochopím tedy že nevěří nějakým blábolům z legend (podle jejich přesvědčení) ale nikdy ani nebudu chtít chápat jejich naprostou ignoranci toho že by se v přírodě v dohledné době mohlo něco stát (nějaká přírodní katastrofa). Ať si věří čemu chtějí ale když už materialisté nevěří ani svým vlastním vědcům kteří jim posílají takzvaně na stříbrném talíře, tak to už skutečně bez jakéhokoliv komentáře.

S pozdravem

Lukas