Téma: Lidské "uvolňování" zjevně nezná hranic

19. prosince 2010 v 15:52 | Lukáš (zástupce UFNC) |  Zajímavosti
Milí čtenáři,

intimní vztah mezi lidmi je stár jako samo lidstvo. Existuje v jisté podobě mezi všemi živými tvory přírody. Přičemž se rozumí nejen pozemská ale i vesmírná příroda. Jak jde čas dopředu, lidstvo se stále více stává zvrhlejší rasou. A skutečnou Lásku stále častěji zaměňují se sexem. Holky nabízejí svá nahá těla k prodeji jako nějaké vánoční ozdoby a když dojde pěkný kluk na diskotéce, tak mnohdy neváhají se s ním vyspat... a to by mělo být jinak.

Mimojiné sleduji dění na internetové síti a jsem mnohdy natolik překvapen, že nemám slov... Lidé tak touží po penězích že jsou schopni (respektive ochotni) vymýšlet takové kombinace v erotickém průmyslu, až to už připomíná takzvaně "erotické ptákoviny". Protože to už není ani normální... pak se ale diví, že se ve světě děje tolik špatností a nenormálností.

Je jisté, že přirozená musí být reprodukce samce a samice jinak by lidstvo jako rasa vymřelo...ale i mezi zvířaty existují určité hranice. Lidstvo je však vidět nechce. Neříkám, aby se lidé styděli za své sexuální chutě, ale aby to nepřeháněli. Vím, že tímto článkem nic nezměním, ale vyjádřit názor zcela jistě můžu. Takže k věci...

Můj názor je, že sex může být (to je v pořádku), ale mělo by být zachováváno jakési "dekórum". To znamená jakási úroveň chování mezi mužem a ženou popřípadě pokud se zastáváte homosexuality tak mezi mužem a mužem či ženou a ženou. V tomto je zase zvěř nedokonalá a bylo by špatné, kdyby se v tomto duchu i nadále chovali lidé (snad většina lidí se tak totiž chová - jako zvířata). Když říkám, aby se lidé v sexu nechovali jako zvěř, tak tím mám na mysli následující:

- milování v podobě sexu (v pořádku)
- jakékoliv vulgarismu už jsou špatně (toto například porušuje "dekórum")
- sex by neměl být realizován skupinově, ale buď samostatně (jeden člověk) nebo maximálně ve dvojici (nejlépe muž-žena)
- rozhodně by k sexu neměl být nikdo nucen
- zvláštní sexuální (nestandardní) praktiky by neměly být provozovány
- sex by měl představovat především něco příjemného, dobrovolného a to pro obě strany

Když se vrátím k tématice různých internetových erotických projektů, tak se opravdu musím mírně pousmát. Lidé už neví, co by vymysleli...uvědomují si, že většina lidí je už s prominutím "přechlastaná" decentně řečeno erotických snímků a protože nechtějí přicházet o své peníze (pochopitelně), tak vymýšlejí další varianty a to na základě toho, co by lidé (pravděpodobně) nejraději viděli (respektive co by je vzrušovalo). Ovšem zapomínají na jednu podstatnou věc, která se týká i evoluce lidské rasy - porušují tím lidskost, tedy to, co z člověka dělá člověka (tedy to jakési "dekórum").

Myslím si, že nemá smysl konkretizovat jednotlivé projekty protože by to stejně k ničemu nevedlo. Jen zdůrazňuji, že proti sexu (jako takovému) nejsem ale mělo by to mít nějaké hranice.

S pozdravem

Lukáš
zástupce UFNC